Монтаж покрівлі та її елементів

Виконує момонтожні роботи покрівель та зборів в місті Рівному та Луцьку. За детальною косультаціі телефонуйте до наших менеджерів.

Монтаж покрівлі і допоміжних елементів є надзвичайно важливим процесом, так як від правильності його виконання залежить те, скільки часу покрівля успішно виконуватиме свої функції.

Під час експлуатації покрівлі можуть виникнути проблеми, пов'язані з конденсацією води в її конструкції. Причина даного явища може бути - неправильне використання плівок.

Основні правила застосування плівок:


fggg

1) з теплою боку (внутрішня сторона) необхідно облаштовувати пароізоляційні плівки. Стики даної плівки можна проклеїти бутил-каучукової стрічкою. Утеплювач повинен бути укладений щільно.

2) при використанні гідроізоляційних плівок між ними і утеплювачем повинен залишатися повітряний прошарок для вентиляції розміром 2-4 см.

3) необхідно робити укладання супердифузійної мембрани безпосередньо на утеплювач.

4) необхідно уникати використання термопровідних вставок в утеплювачі (метал, бетон).

 

Використання риштувань:

Для обрешітки можна використовувати дерев'яні і металеві елементи (прогони і контррейки) .Використання прогонів і контррейок забезпечує нормальне функціонування покрівельного покриття, повітряного прошарку, який відводить вологість зсередини об'єкта.

Монтаж листів металочерепиці потрібно починати на двосхилим покрівлі, спочатку з правого торця, а на шатрової даху листи, як правило, встановлюють по обидва боки від найвищої точки ската.

Монтаж металочерепиці проводиться з правого боку наліво, так як капілярна канавка кожного листа повинна бути накрита наступним листом. Монтаж покрівельного профнастилу можна починати з обох торців. Для початку, потрібно прилаштувати 3-4 листи одним саморізом, вирівняти їх по карнизу, потім закріплювати по всій довжині.

Монтаж покрівельних аксесуарів.

Покрівельні аксесуари надають дахової поверхні естетичний вигляд. Вони використовуються в місцях межування покриття з іншими елементами: водозливної системою, комином, мансардними вікнами, вентиляційними каналами, на стиках двох поверхонь.

Якщо покрівельні аксесуари виконані і змонтовані правильно, вони захищають покрівлю від протікання та подовжують термін її служби.

Рейтинг: 4.8 на підставі 5 відгуків