Монтаж покрівлі та її елементів

Виконує момонтожні роботи покрівель та заборів  у місти Рівному  та Луцьку. За детальною косультацією телефонуйте до наших менеджерів.

Монтаж покрівлі та допоміжних елементів є надзвичайно важливим процесом, так як від правильності його виконання залежить те, скільки часу покрівля успішно буде виконувати свої функції.

Під час експлуатації покрівлі  можуть виникнути проблеми пов'язані з  конденсацією води у її конструкції. Причина даного явища може бути -  неправильне використання плівок.

Основні правила застосування плівок:

1) з теплого боку (внутрішня сторона) необхідно облаштовувати пароізоляційну плівку. Стики даної плівки можна проклеїти бутил-каучуковою стрічкою. Утеплювач має бути укладений щільно.

2) при використанні гідроізоляційних плівок між ними та утеплювачем повинен залишатися повітряний прошарок для вентиляції розміром 2-4 см.

3) необхідно проводити укладання супердифузійної мембрани  безпосередньо на утеплювач.

 4) необхідно уникати використання термопровідних вставок в утеплювачі (метал, бетон). pirog-pod-metallocherepitsu_0.jpg

Використання обрешіток:

Для обрешітки можна використовувати дерев’яні та металеві елементи (прогони і контррейки).Використання прогонів і контррейок забезпечує нормальне функціонування дахового покриття, повітряного прошарку, який відводить вологість із середини об’єкту.

Монтаж листів металочерепиці потрібно починати на двоскатній покрівлі, спочатку з правого торця, а на шатровому даху листи, як правило, встановлюють по обидва боки від найвищої точки скату.

Монтаж металочерепиці проводиться з правого боку ліворуч, так як капілярна канавка кожного листа повинна бути накрита наступним листом. Монтаж покрівельного профнастилу можна розпочинати з обох торців. Для початку, потрібно  прилаштувати 3-4 листа одним самонарізом, вирівняти їх по карнизу, після цього закріплювати по всій довжині.

Монтаж дахових аксесуарів.

Дахові аксесуари надають даховій поверхні естетичного вигляду. Вони використовуються в місцях межування покриття з іншими елементами: водозливною системою, комином, мансардними вікнами, вентиляційними каналами, на стиках двох поверхонь.

Якщо дахові аксесуари  виконані та змонтован правильно, вони захищають покрівлю від протікання та подовжують строк її служби. 

Рейтинг: 4.8 на підставі 5 відгуків